ANASAYFA

Neden Özel Ders?

 Birebir ve bireysel eğitim, diğer öğrenme metodlarının en etkili biçimidir. Eğitimci, birebir eğitimde, ders boyunca bütün dikkatini öğrenci üzerinde yoğunlaştırma şansına sahiptir. Bu şekilde eğitimci (öğretmen), öğrencinin öğrenme alışkanlıkları ve bilgi seviyesini kolaylıkla anlayabilir ve ders programını ve dersin işleniş biçimini öğrenciye uygun olarak düzenleyebilir.

 Özel ders’in farkı öğrencinin kendisine uygun çalışma sisteminde ve zamanlarda dersleri öğrenmesidir. Öğretmenler bir konunun öğrenci tarafından iyice kavrandığına kanaat getirdikten sonra yeni konuların öğretimine geçerler. Birebir özel derste öğrenciler istedikleri kadar temel veya karmaşık soruları sormakta özgürdürler.

 Öğrenme potansiyeli kişiden kişiye çok farklılık gösteren bir olgudur. Birebir özel ders, ders zamanlarını, ders programını ve dersin işleniş metodunu kişiye göre düzenlenmesini sağlaması açısından çok etkili bir yöntemdir.

 Özel dersler öğretmenlerimiz tarafından evinizde yada yerimizde verilmektedir. Birebir matematik dersi, özel sbs dersi, lys dersi , ygs dersi, kpss ye özgü dersler veya matematik dersleri verilmektedir. Tel :0505 800 25 84

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU

Öğrenciler başarılı olmak istedikleri halde niçin başarısızlıkla karşılaşmaktadır?

Başarıya en kısa yoldan nasıl erişilebilir?

Öğrencileri özel olarak tanıyabilmek, anlayabilmek ve onlara yol gösterebilecek yeterli desteği sunabilmek nasıl mümkün olabilir?

NLP adlı disiplinin etkili yöntemleriyle yürütülen bu bireysel çalışmaların kapsama alanı aşağıdaki basamaklardan oluşmaktadır:

  • Öğrencilerin hayal ve hedeflerinin belirginleştirilmesi
  • Doğru çalışma tekniklerinin tespiti
  • İdeal ders çalışma programları ve metodolojisinin belirlenmesi
  • Zamanı doğru kullanabilecek planların çizimi
  • Çalışma isteği ve motivasyonlarının arttırılması
  • Sınav korkusu ve başarısızlık endişesinin olumsuz sonuçlarının ortadan kaldırılması
  • İfade sorunlarının aşılarak, sosyalleşmenin sağlanması
  • Özgüven yetersizliklerinin ortadan kaldırılması
  • Kişisel becerilerin ve örtülü yeteneklerin açığa çıkarılması
  • Sağlık sorunları, ailesel problemler gibi çeşitli nedenlerin başarıyı durdurucu etkilerinin engellenmesi

Ne istediğini bilmeyen ve sorunların baskısı altında ezilerek yetersizliklerini korkuya dönüştüren öğrencilerin ilkokuldan başlayarak bütün üniversitelilerin özellikle de LGS ve ÖSS sınavlarına hazırlanan öğrencilerin zorlu maratonunda onlara kılavuzluk eden yaşam koçluğu hizmeti bu konuda profesyonel bir destek sunmaktadır.
Özel (bireysel) desler birebir öğretmenden alındığında sbs, lys, ygs, kpps, matematik dersleri öğrencilere en fazla başarıyı sağlayan yöntemdir.

Teen